حمایت از خیریه

از آنجا که فرهنگ کمک به همنوع از دیرباز در آداب و رسوم کهن ما ایرانیان وجود داشته،  موسسه خیریه فرهنگی فاطمیه بانوان اصفهان با نیت حمایت از بانوان سرپرست خانواده، بستری مطمئن و امن را برای کمک های شما نیکوکاران گرامی که می تواند هم به صورت نقدی و هم به صورت نذورات خاص باشد را فراهم آورده است تا همزمان با انجام این نیت خیر بتوانید از نتایج این کمک ها به طرق مختلف مطلع گردید .

یاور گرامی، اگر می‌خواهید به طور فردی یاری گر موسسه خیریه فاطمیه بانوان باشید تا بتوانیم با حمایت همه جانبه شادی و امید به زندگی را به نیازمندان هدیه دهیم، با روش های زیر می توانید به جمع یاوران این موسسه خیریه بپیوندید.

شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق مراجعه به دفتر مرکزی مجموعه و یا واریز وجوه به حساب بانکی خیره جهت حمایت از خانواده های تحت پوشش، اهدا نمایید.

شماره حساب مجموعه نزد بانک ملی ایران:

0110991382003

شماره کارت مجموعه نزد بانک ملی:

6037991899886570

شماره کارت مجموعه نزد بانک کشاورزی:

6037707000018527

همچنین برای اهدای کمک های نقدی خود از طریق کارت های عضو شتاب می توانید اقدام کنید. در صورت تمایل گزینه همین الان می خواهم کمک کنم را انتخاب کنید.

همچنین شما نیکوکار گرامی می توانید در تمام زمینه های فعالیتی این خیریه با ما همکاری داشته باشید تا ضمن برخورداری از اجر معنوی ، مسیر خدمت رسانی به نیازمندان را سهل و آسان کرده و این مجموعه را بیش از پیش غنی و قدرتمند در ادامه راه همراهی نمایید. 

یاور گرامی! از آنجایی که این مجموعه در تلاش به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران خود می باشد، بنابراین همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حسات خیریه،‌ فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره 33388489-031 با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با موسسه مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.

فهرست